Генерал Војске Републике Српске Ратко Младић поново је пребачен у болницу након што су се појавили симптоми који указују на озбиљно погоршање здравственог стања, изјавио је његов син Дарко Младић.
Према његовим речима, контакт са оцем остварен је у јутарњим часовима, али је убрзо потом обавештен од стране надлежних из Хага да је Младић пребачен у цивилну болницу због сумње на мождани удар.
Наводи се да ће више информација о његовом стању бити познато након додатних лекарских прегледа, док породица очекује нове извештаје из здравствених установа.
Подсећа се да је Младић већ имао озбиљне здравствене проблеме, укључујући неуролошке и кардиоваскуларне тегобе, због чега се налази под сталним медицинским надзором у Хагу.



















