Боксерски клубови Црвена звезда и Калист пласирали су се у финале плеј-офа Боксерске Суперлиге Србије, које се одржава на Златибору. Два београдска клуба бориће се за титулу екипног шампиона Србије у сезони 2025/26.
Плеј-оф националног шампионата окупио је шест најуспешнијих клубова из регионалних лига Србије. У завршници такмичења учествовали су Црвена звезда, Калист, Нови Пазар, Витез из Ниша, Патриоте из Новог Сада и КШ 037 из Крушевца.
Црвена звезда је до финала стигла након успешног наступа у полуфиналу, док је Калист оправдао улогу једног од фаворита и изборио место у борби за шампионски трофеј. Финални меч представљаће круну домаће клупске боксерске сезоне и прилику да се добије нови екипни првак Србије.
Такмичење се одвија у седам тежинских категорија, а право наступа имају боксери у сениорској и омладинској конкуренцији. Организатори истичу да је плеј-оф на Златибору окупио најбоље клубове у земљи и да представља врхунац овогодишње домаће боксерске сезоне.
Финални дуел Црвене звезде и Калиста одлучиће ко ће понети титулу екипног шампиона Србије и на најбољи начин заокружити такмичарску годину у домаћем боксу.



















