Милош Вучевић у Ковиљу поручио да Нови Сад и Војводина остају у Србији и позвао на јединство и скуп у Београду 27. јуна
Председник Српске напредне странке Милош Вучевић учествовао је данас на манифестацији „Дан породице“ у Ковиљу, где је у обраћању истакао да су Нови Сад и Војводина нераскидиви део Србије, са богатом историјом, традицијом и идентитетом који се, како је навео, мора чувати и јачати кроз заједништво.
Он је нагласио да је после периода политичких подела и појачаних тензија у друштву време за смиривање ситуације и повратак дијалогу и окупљању грађана око заједничких циљева. Према његовим речима, стабилност и јединство представљају кључне услове за даљи развој земље.
Вучевић је посебно позвао грађане да присуствују скупу у Београду 27. јуна, истичући да је циљ тог окупљања, како је рекао, показивање јединства и подршке држави у тренуцима када су, према његовој оцени, потребни заједнички напори.
Додао је да разлике међу људима не смеју бити разлог за поделе, већ подстицај за разумевање и заједнички рад, уз поруку да се само заједништвом може обезбедити напредак и стабилна будућност.
















