Dok se Srbija danima suočava sa tropskim temperaturama, a ulice su gotovo prazne zbog nesnosne vrućine, grupe mladih iz Novog Sada odlučile su da pokažu upornost, energiju i veru u budućnost – peške su krenule ka velikom skupu koji će biti održan 27. juna.

Sa srpskim zastavama u rukama i jasnom porukom da žele da budu deo stvaranja bolje i uspešnije Srbije, mladi Novosađani nisu dozvolili da ih ni paklena žega pokoleba. Naprotiv, kako kažu, upravo je ovaj put simbol njihove odlučnosti da se bore za ideje u koje veruju.
VIDEO:
Očekuje se dolazak velikog broja građana iz svih krajeva zemlje, a učesnici ističu da će 27. jun biti dan kada će se poslati snažna poruka jedinstva, razvoja i vere u budućnost Srbije.














