Упркос високим температурама које данас достижу више од 35 степени, активисти и присталице СНС који су пешке кренули ка Београду не одустају од свог циља – да стигну на велики скуп „Србија, једна породица“, који ће бити одржан у суботу, 27. јуна.
Колона се тренутно налази у Голубинцима, где учесници праве краће паузе за одмор и освежење, а затим настављају пут ка престоници. И поред спарине и врелине, међу учесницима влада добро расположење, а поручују да их жеља да присуствују скупу додатно мотивише да истрају до краја пута.
Од Голубинаца до центра Београда остало им је приближно 40 до 45 километара.
Уколико наставе планираним темпом, очекује се да ће у Београд стићи на време како би се придружили учесницима скупа „Србија, једна породица“.
Према најавама организатора, сутра ће се окупити грађани из свих крајева Србије уз целодневни програм и централно обраћање у касним послеподневним часовима.
Видео материјал погледајте на линку у прилогу:















