„Окупићемо се да још једном покажемо већинску, пристојну Србију која није за мржњу и поделе, већ за мир и стабилност“, поручила је Брнабићева.
Србија ће 27. јуна послати снажну поруку јединства, стабилности и вере у будућност, а испред Дома Народне скупштине окупиће се грађани који, како је поручила председница Народне скупштине Ана Брнабић, представљају већинску, пристојну и одговорну Србију.
Брнабићева је истакла да ће овај велики народни скуп показати право лице Србије – државе која жели мир, економски напредак, развој и сигурност за све своје грађане, насупрот онима који политичке поене покушавају да граде на поделама, тензијама и атмосфери сукоба.
„Окупићемо се да још једном покажемо већинску, пристојну Србију која није за мржњу и поделе, већ за мир и стабилност“, поручила је Брнабићева.
Посебну пажњу јавности изазива очекивано обраћање председника Србије Александра Вучића, за које се већ сада оцењује да би могло да донесе важне вести и нове смернице за даљи развој земље. Према речима Брнабићеве, председник ће грађанима представити нове планове и програме који ће додатно оснажити Србију и отворити нове перспективе за њен економски и друштвени напредак.
У тренутку када се Србија налази пред новим развојним циклусом, овај скуп многи виде као снажан одговор свих оних који верују у политику резултата, изградње, инвестиција и очувања националне стабилности. Очекује се да ће са платоа испред Народне скупштине бити послата јасна порука да већинска Србија не жели хаос, блокаде и конфронтације, већ наставак развоја, очување мира и јачање државе.
Све очи биће упрте у Београд 27. јуна, када ће, према најавама, хиљаде грађана показати да подржавају политику стабилности, напретка и одговорности, уз уверење да Србија наставља свој пут економског раста, јачања институција и изградње сигурније будућности за генерације које долазе.
















